Author: w***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It's very nice
顏色: 10A C-C
尺寸: 1.5M
Price: NT$40
Original Price: NT$51
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | 10A C-c |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 6A |
| Power | Others |
| SKU | sw25032655825929630 |
Brand Name: kamyuurs
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/kamyuurs-sc-0142200376.html
Quality: 9160640 people said the quality is very good!
Author: w***0
Date:
Review: It's very nice
顏色: 10A C-C
尺寸: 1.5M
Author: y***2
Date:
Review: 要買一頭是usbUSB, 一頭是type-c, 收到才發現自己下錯單!
顏色: 10A C-C
尺寸: 1.5M
Author: 8***e
Date:
Review: 超讚的商品品質,超棒的CP值,一流的服務速度^++++++++++^
顏色: 10A C-C
尺寸: 1.5M
Author: 藍***公
Date:
Review: 一般般 沒有很特別 線材有點薄
顏色: 10A C-C
尺寸: 1.5M
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.